Krajský ICT metodik

Národní pedagogický institut v rámci projektu NPO 3.1 DIGI hledá do svého týmu Krajského ICT metodika pro Střední Čechy!

Obecná charakteristika pozice

V našem týmu uvítáme zkušeného ICT metodika/koordinátora, který má přehled o činnostech souvisejících s tématem ICT ve škole a má v této oblasti praktické zkušenosti.Hledáme odborníka, který ctí význam nové informatiky, sleduje trendy v digi světě a nebojí se poradit a předávat informace méně zkušeným kolegům. Zkrátka někoho stejně zapáleného pro věc, jako jsou všichni lidé v našem týmu :)

Hlavní náplň činnosti

Budete:

Konzultovat

  • se školami, které tápou v oblasti digitálních technologií (předávat tipy na výukové programy, vzdělávací zdroje, aplikace a další nástroje)

Navrhovat

  • prostředí pro evaluaci škol a učitelů, vhodné vzdělávací programy a platformy pro učitelé, žáky a další pracovníky škol

Řešit

  • metodická doporučení a podporu pro jednotlivé typy škol (nejen v oblasti bezpečného chování ve virtuálním prostoru)

Pomáhat

  • školám, učitelům i žákům při orientaci ve webové a jiné elektronické prezentaci

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nebo ukončené kvalifikační studium v oblasti ICT
  • Min. 2 roky praxe na pozici ICT metodika/koordinátora ve škole
  • Orientaci v nové informatice
  • Přehled o digi trendech
  • Ochotu komunikovat a prezentovat sebe i aktivity projektu
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost a hlavně nadšení :)
  • Aktivní řízení vozidla

Výhodou bude, pokud:

máte:

  • Konzultační nebo lektorské zkušenosti
  • Dovednost práce s informačními systémy ve škole
  • Zkušenost s aktivním sdílením v komunitách učitelů
  • Zkušenost s e-learningem a redakčním systémem

Nabízíme

  • Spolupráci formou DPČ/DPP
  • Práci v institutu, který ovlivňuje celý vzdělávací systém
  • Spolupráci v týmu skvělých odborníků, se kterými se můžete vzájemně inspirovat
  • Příležitost profesního rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu

Děkujeme a těšíme se na Vaše reakce!

icon map pin

Místo výkonu práce

ČR

Předpokládaný nástup

Ihned

Typ úvazku

Dohoda o provedení práce/dohoda o pracovní činnosti

Platové podmínky

Dle domluvy

Napište nám své jméno

Napište nám své telefonní číslo, na které vás budeme moct kontaktovat

Napište nám svůj email, na který vás budeme moct kontaktovat

Neplatný vstup

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení.